Zabezpečovací systémy

Jsme autorizovanou montážní a servisní firmou výrobce JABLOTRON ALARMS a.s.

Provádíme montáže, servis a revize poplachových zabezpečovacích systémů Jablotron a tísňových systémů pro střežení objektů. Systém umožňuje zabezpečení objektů pomocí pohybových detektorů, dveřních a okenních detektorů, detektorů tříštění skla apod. Moderní zabezpečovací systémy umožňují připojení požárních detektorů, záplavových detektorů, detektorů úniku plynu a dalších detekcí nežádoucích stavů.

Zdarma provádíme návrh optimálního řešení zabezpečení pro váš objekt

JABLOTRON 100

JABLOTRON 100 je revoluční bezdrátový / drátový systém určený k ochraně objektů. Hodí se jak pro obytné prostory, tak i obchody, kanceláře, sklady, dílny apod. Může hlásit vloupání, požár, zdravotní obtíže, přepadení a případně další rizika.

Systém JABLOTRON 100 nabízí pro váš dům inteligentní automatizaci, díky které může systém např.:

  • zapnout čerpadlo
  • ovládat žaluzie
  • rozsvítit světlo po vstupu do místnosti
  • lze naprogramovat zavlažování
  • otvírat bránu prozvoněním z mobilního telefonu
  • vstup zaměstnanců podle oprávnění
  • ovládat osvětlení příchodové cesty klíčenkou
  • ovládat elektrická vrata
  • atd.

Systém umožňuje přenášet informaci o provozu na PCO (pult centrální ochrany) pro zajištění okamžitého zásahu hlídací agenturou.

Systém hlásí poplach, popř. poruchy, výpadek napájení na mobilní telefony uživatelům, kde je možné vidět i fotografii pachatele.

Systém lze ovládat


Klávesnicí

Ovládání klávesnicí

Mobilní aplikací

Ovládání mobilní aplikací

Klíčenkou

Ovládání klíčenkou

Webovou aplikací

Ovládání přes webovou aplikaci

Jablotron

SMS / Prozvoněním

Ovládání SMS / Prozvoněním

Kvalitní alarm vyžaduje také profesionální montáž a pro zajištění skutečného bezpečí se neobejde bez nepřetržitého dohledu a zásahu při poplachu.

Využijte unikátní celkovou ochranu JABLOTRON. První 3 měsíce navíc zdarma!

jablotron designNadčasový design

Vzhled jednotlivých prvků alarmu JABLOTRON 100 byl vytvořen ve spolupráci se špičkovými designéry. Objevte krásu, která splyne s vaším domovem

Pro více informací a správný návrh vhodného zabezpečovacího systému nás neváhejte kontaktovat. Sami se již postaráme o Vaše bezpečí.
 


Zabezpečovací systém AJAX

 

751

Bezdrátový systém Ajax je v tuto chvíli nejoceňovanějším bezpečnostním systémem v Evropě a byl vyhlášen nejlepším zabezpečovacím systémem roku 2018. 
Pro svůj inovativní vzhled, intuitivní použití a nejvyšší stupeň zabezpečení si Ajax úspěšně vybojoval významné postavení na trhu ve více jak 35 zemích světa. 

Lidé v Ajaxu boří hranice a zařízení navrhují tak, aby si je byl schopen nainstalovat i běžný uživatel, celý systém je proto zcela bezdrátový a není potřeba ani vrtat do zdí. 

K ovládání celého systému slouží volně stažitelná aplikace BEDO Ajax. 
V aplikaci pak můžete ovládat celý systém, nastavovat jednotlivá čidla, přidávat další uživatele a také upravovat oznámení aplikace. 
Navíc lze systém Ajax kombinovat s již existujícími zabezpečovacími zařízeními, což z něj dělá skutečně bezpečný a flexibilní systém vhodný do každé domácnosti.

 

 

 

 

Novinky na email:

E-mail:*
Opište kód:

Kontaktujte nás:

logo v b 01


Michal Bednář, DiS
Sebranice 193, 67931
Tel. 777968647
Email: servis@mbjet.cz